ODHADUJE SE, ŽE AŽ 87% DOMÁCNOSTÍ POUŽÍVÁ PŘI PRÁCI V KUCHYNI TUPÉ NOŽE! NENÍ TO I VÁŠ PŘÍPAD?


- Práce s tupými noži nejen že není příjemná, ale je i nebezpečná! S ostrým nožem máte při krájení mnohem větší cit.  Nemusíte zbytečně tlačit a krájení je přesné. Právě nutnost více zatlačit často způsobí to, že čepel sklouzne a zraní Vás. 
- Domácí brousky spolehlivě ničí Vaše nože. Proč? Nelze u nich nastavit přesný úhel broušení. A také protože při broušení na nich dochází k zahřívání materiálu čepele nože, čímž se postupně ničí. Navíc pocit ostrosti vydrží jen velmi krátkou dobu.


Každý nůž lze nabrousit. Ano, nekvalitní nože nedosáhnou takové úrovně ostrosti jako profesionální drahé nože. Ale i tak mohou být pekelně ostré! Často nám zákazníci říkají, že od nás nabroušené nože jsou ostřejší, než když byly nové.


PROČ NECHAT NABROUSIT VAŠE NOŽE JEŠTĚ DNES?  

RYCHLOST - nemusíte mít obavy, že nebudete mít dlouho s čím krájet. Když nože odešlete dnes, již pozítří je máte doma zpět - ostré jako břitva!


DOKONALÁ PŘESNOST - profesionálně nabroušené ostří je nabroušené s dokonalou přesností. Proto vydrží ostré mnohem déle, než při nabroušení na levných domácích bruskách.


NÍZKÁ CENA - ovšem ne na úkor kvality. Používáme kvalitní americké brusky, jejichž patentovaný systém nabrousí každý nůž precizně a s dokonalou přesností.

CO ZÍSKÁTE SPOLU S PERFEKTNĚ OSTRÝMI NOŽI? 

  • POŠTOVNÉ ZDARMA - objednáte-li k nabroušení 3 a více nožů, nabroušené Vám je pošleme zpět zdarma.
  • DÁREK - BALÍČEK NÁPLASTÍ - objednáte-li k nabroušení 5 a více nožů, nejen že máte poštovné zdarma, ale jako pozornost od nás obdržíte balíček kvalitních voděodolných náplastí s antibakteriální funkcí zdarma : )
  • Z VAŠEHO NOŽE "VYMÁČKNEME MAXIMUM" - nevadí, když nemáte drahý nůž za několik tisíc. I obyčejný nůž po babičce se dá nabrousit tak, aby znovu a dlouho krájel jako nový.

POUKAZ JAKO DÁREK - přemýšlíte o dárku pro své blízké? Už nemusíte! Pořiďte pro ně opakovaný zážitek v podobě krájení s perfektně ostrými noži. Počet nožů na poukazu upravíme dle Vašich požadavků. Zaručujeme Vám, že tímto netradičním dárkem obdarovanému uděláte ohromnou radost. LEVNÉ BROUSKY SPOLEHLIVĚ NIČÍ VAŠE NOŽE!

  • Nerespektují úhel ostří a tím ho postupně ničí
  • Čepel se zahřívá a opět - ničí se tím ostří
  • Dochází k velkému úbytku materiálu a tím postupně nůž mizí

Nůž má většina z nás v ruce každý den a je třeba mu věnovat náležitou pozornost, aby dlouho a dobře sloužil. Je to jako s autem - také do něj nelejete vysmažený olej z čínské restaurace, i když by motor nejspíš ještě chvíli fungoval. Raději zvolíte kvalitní benzin nebo naftu s aditivy, aby Váš motor skvěle Shell.

Jaký je rozdíl mezi tupým a ostrým nožem? Podívejte se na video:  


OSTŘÍ POD MIKROSKOPEM

Pokud jste se dívali na video, ostří předváděného nože PŘED broušením vypadalo tak, jak vidíte na obrázku vlevo. Nerovnosti čepele a grot (miniaturní kovové odštěpky) způsobují to, že je nůž tupý a neřeže. 

Dole vidíte ostří téhož nože PO nabroušení. Nerovnosti jsou vyhlazené a grot je odstraněný. Nyní nejen že je nůž pekelně ostrý, ale jeho ostrost vydrží po velmi dlouhou dobu.  

KOLIK TO STOJÍ?

Broušení třístupňové

Vhodné pro nože, které nebyly dlouho broušeny (dochází zde k navrácení základního tvaru ostří).

1 nebo 2 nože

159,- Kč/kus

3 nebo 4 nože

+ zaslání nožů zdarma

129,- Kč/kus

Broušení dvoustupňové

Vhodné pro nože nové, s vlnkovým a pilkovým ostřím, nebo pro opakované broušení. 

1 nebo 2 nože

119,- Kč/kus

3 nebo 4 nože

+ zaslání nožů zdarma

99,- Kč/kus

5 a více nožů - zaslání nožů zdarma. Navíc jako dárek obdržíte balíček voděodolných náplastí. 


Poštovné

Svoz v Pardubicích:

Svoz nožů k broušení v Pardubicích provádíme každý pracovní den. Při broušení 3 a více nožů je služba zdarma, jinak 99,- Kč (pro nože přijedeme a nabroušené Vám je již druhý den dovezeme zpět).

Zaslání přes dopravce:

- Broušení 1 nebo 2 nožů: 89,- Kč (nože nám zašlete přes BALÍKOVNU nebo jiného dopravce, my Vám je do 24 hodin nabroušené zašleme zpět).

- Broušení 3 nebo 4 nožů: Poštovné zdarma (nabroušené nože Vám zašleme na naše náklady)

- Broušení 5 a více nožů: Poštovné zdarma (nabroušené nože Vám zašleme na naše náklady). Navíc od nás obdržíte praktický dárek

REFERENCE

(jména, fotografie a recenze jsou uveřejněné s doložitelným souhlasem recenzentů...)

Jsem naprosto nadšená! Nože jsem si profesionálně nechala nabrousit poprvé, a je úžasné, jaký je to rozdíl. Vždycky se těším, až půjdu zase něco krájet. 

Petra Tesařová

Obchodní zástupkyně

Konečně mám nože tak ostré, že se s nimi můžu i oholit. A navíc jsem je měl za dva dny doma. Za mě naprostá spokojenost. 

Michal Táborský

Odborný asistent

Nechala jsem si nabrousit pouze tři nože na zkoušku a byla jsem v šoku. Nikdy bych si nemyslela, že moje staré nože mohou být ještě někdy tak ostré. Jakmile jsem si uvědomila, že v podstatě jiné než ty nabroušené nože už  nepoužívám, nechala jsem si nabrousit i zbytek nožů. 

Darina Kolářová

Pracovnice v sociálních službách 

JAK NOŽE ZABALIT K ODESLÁNÍ? 

Podívejte se na video: 

Poté si zvolte dopravce a následně postupujte dle jeho pokynů. K zaslání doporučujeme BALÍKOVNU, ovšem můžete využít i jiného dopravce dle Vaší libosti. Zvolíte-li balíkovnu, návod naleznete zde:  https://www.postaonline.cz/odvozy/odvozbaliku/parametrybaliku

 Adresa pro zaslání je: 

Mgr. Miloš Kriška, Josefa Janáčka 962, Pardubice, 530 12, tel: 773 050 050, email: ostrirna@email.cz

OBJEDNEJTE SI NABROUŠENÍ NOŽŮ JEŠTĚ DNES

- Objednejte si nabroušení 3 nebo 4 nožů. Tím nejen že získáte cenové zvýhodnění, ale nabroušené nože Vám zašleme ZDARMA.

- Objednejte si nabroušení 5 a více nožů. Tím nejen že získáte cenové zvýhodnění a dopravu ZDARMA, ale jako DÁREK Vám zašleme balíček kvalitních voděodolných náplastí s antibakteriální funkcí. 
 
- 100 % ZÁRUKA SPOKOJENOSTI! - nebudete-li s naší prací spokojeni, vrátíme Vám peníze zpět. 

VYPLŇTE VŠECHNY POTŘEBNÉ ÚDAJE. JAKMILE ODEŠLETE OBJEDNÁVKU, MY VÁM JI OBRATEM TELEFONICKY POTVRDÍME A DOMLUVÍME SE S VÁMI NA ZPŮSOBU DORUČENÍ NOŽŮ. 

Josefa Janáčka 962, Pardubice, 530 12
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!